Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Łaszka - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

349 000 zł2 700 m² 129,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**działka na sprzedaż w Łaszce - Idealne miejsce dla inwestora i osób szukających spokoju blisko morza** Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 2700 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna przy lesie

Tujsk(Łaszka + 7 km)

449 000 zł8 300 m² 54,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 83 ar, położoną w malowniczej miejscowości Tujsk, gmina Stegna, powiat nowodworski. Działki nr 176.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łęcze

Łęcze(Łaszka + 17 km)

500 000 zł5 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka budowalna, możliwość podziału Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana wraz z działką stanowiącą drogę o łącznej pow. 5 000 m2, znajdującą się w miejscowości Łęcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Nizinna

Elbląg(Łaszka + 20 km)

878 600 zł8 786 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o powierzchni 8 786 m, zlokalizowana w Elblągu przy ul. Nizinnej. Teren ma dogodny, prostokątny kształt, który pozwala na swobodną realizację.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł1 002 m² 344,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta: na sprzedaż działka o powierzchni 1002 m położona w Elblągu przy ul. Okólnik. To miejsce dla osób, które chcą stworzyć własny dom w spokojniejszej części miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Bronowo

Bronowo(Łaszka + 14 km)

380 000 zł7 400 m² 51,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: - duża działka - okolica cicha i spokojna - doskonałe tereny na rower - kwintesencja Żuław.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Warszawska

Zawodzie,Elbląg(Łaszka + 20 km)

3 999 000 zł15 610 m² 256,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż posiadamy dwie działki inwestycyjne przy węźle drogowym S7 w Elblągu o łącznej powierzchni 15 610 m2. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Słoneczna

Junoszyno(Łaszka + 12 km)

215 000 zł820 m² 262,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka na sprzedaż o powierzchni 820 m2 - Junoszyno, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Zielona

Przebrno,Krynica Morska(Łaszka + 17 km)

1 518 000 zł5 060 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o stworzeniu własnego miejsca w przepięknej Krynicy Morskiej? Wyjątkowa działka czeka na Ciebie! To malownicze miejsce z dostępem do wszystkich mediów, gdzie możesz zbudować.

Szczegóły ogłoszenia

290 250 zł1 161 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku. Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 158 m² 323,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1158 m , położona w Jantarze przy ul. Spokojnej - w cichej, zielonej części miejscowości, jednocześnie zaledwie ok. 2 km od szerokiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łaszka

Łaszka,pomorskie

120 000 zł1 090 m² 110,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w spokojnej, nadmorskiej miejscowości Łaszka położoną bezpośrednio przy drodze asfaltowej,w pełni uzbrojoną (prąd,woda,kanalizacja).Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach